HAKKIMIZDA

ALTINOLUK Fırın Makineleri adı altında faaliyet gösteren firmamız, 2003 yılında hamur yuvarlama makineleri alüminyum konik imalatı ile sektöre girmiş, sürekli kendini yenileyerek ürün yelpazesini genişleterek hamur işleme grubu makineleri imalatı sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki boşluğu, gelişen teknoloji paralelinde kendisini sürekli yenileyerek, başarı grafiğini yükseltmiştir. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız sadece imalat ve satış aşamasında değil, satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır. Üretimin her aşamasında, alanında uzman bir kadronun titiz işçiliği ile imal edilen ürünleriniz iki yıl garanti kapsamına alınmıştır. Hiçbir başarının tesadüflere bağlı olmadığının bilincinde olan herkes gibi firmamızın markasını vurduğu tüm ürünlerde kalite, titiz işçilik, yaygın satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile de birçok başarının altına imzasını atamıştır.

Firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte hep daha iyi olabilmek adına sürekli çalışarak, ürün çeşitlerini genişleterek yurtiçi ve yutdışı başarılara imza atmaya devam edecektir.

Hedefimiz kaliteyi en iyi şekilde sektörün hizmetine sunmaktır.